יום חמישי, 6 באוגוסט 2015

ריהוט גינה - עברו שינוי משמעותי בשנים האחרונות


אם בעבר רהיטי גינה היו רהיטים עשויים פלסטיק משעמם, מונוטוני, בעלי עיצוב חד גוני, צבעים אחידים וחומרים אחידים הרי שכיום אין כך פני הדברים ועולם ריהוט הגינה עבר טרנספורמציה אדירה. 
בעשור האחרון נכנסו לשוק חברות רבות ששמו לעצמן למטרה להפוך את ריהוט הגינה מסגנון של רהיטים פשוטים וזולים לסגנון של רהיטים יוקרתיים, איכותיים ובעלי סגנון עיצוב נקי, מיוחד ומגוון הרבה יותר. 
יחד עם זאת המטרה הייתה לייצר קווים חדשים של רהיטים, שיתאימו לגינה ולחצר בהיבט הפרקטי אך מאידך, יהיו בעלי נראות יוקרתית וסגנון עיצוב עשיר, במחיר נוח יחסית. 
הדבר נתן פתרון להרבה בתים פרטיים שעיצבו את הבית שלהם בתור בית יוקרה ורצו רהיטים ש׳מספקים את הסחורה׳ גם לחצר, דבר שלא היה קיים עד אז. 

החומרים מהם מייצרים את ריהוט הגינה לא השתנו יותר מידי שכן שהחומרים הדומיננטיים אז וכיום הם עץ, אלומיניום ופלסטיק. 
לכן רוב השינוי נעשה בסגנון העיצוב, בצבעים, בקווים של מוצרים חדשים שיצאו אל השוק - הם אלו שעשו את ההבדל. 

לאור ההצלחה הרבה של ריהוט הגינה בבתים הפרטיים, בשנים האחרונות החלו מעצבי החתונות והאירועים להוסיף את אותו ריהוט גינה יוקרתי גם לאזור קבלת הפנים והישיבה. ספות לבנות, פופים לבנים, ערסלי ישיבה הם רק חלק מהשדרוג שעברו אולמי האירועים.
יחד עם זאת, גם בחופי הים אנו עדים הן על החוף עצמו והן במסעדות הממוקמות בחופי הים ליותר ויותר ריהוט גינה משנה לשנה תודות למחירים האטרקטיביים שלו, הנוחות בישיבה אותו הוא מקנה לנו ומעל לכל את האווירה הנינוחה בו אנו שרויים כאשר אנחנו יושבים ואוכלים סביב אותם רהיטים מיוחדים.


ריהוט גינה הפך בשנים האחרונות לשם דבר בתחום העיצוב הן בבית, במסעדות ובבתי קפה להם יש מרפסת המאפשרת ישיבה בחוץ. אין צורך להתפשר יותר בציוד פלסטיק משעמם, אפשר להנות הרבה יותר מישיבה נינוחה, מהנה וכייפית. כחלק מהעיצוב של המרפסת, הגג, הפרגולה או הבריכה, השקיעו מחשבה תחילה בבחירת ריהוט הגינה המתאים ביותר עבורכם, זאת על ידי זיהוי הצרכים שלכם והתייעצות עם בעלי מקצוע מהתחום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה